NOWA KIA PICANTO

Cena od 68 000 zł

Zawraca niemal w miejscu,
zwraca uwagę.

NOWA KIA PICANTO

Przyjemny. Świeży. Nowoczesny.

Mimo kompaktowych wymiarów, nowa Kia Picanto ma wielką osobowość. I jest gotowa nadać nowy styl Twojemu miejskiemu życiu. Z nadwoziem o atrakcyjnych detalach oraz jednocześnie sportowym i miejskim charakterze. Z pełną innowacji kabiną, doskonale dostosowaną do Twojego stylu i zapewniającą wszechstronny komfort.

Zawsze zsynchronizowana z Tobą.

Najnowsze Picanto jest przedłużeniem Twojego intensywnego stylu życia i zapewnia, że zawsze możesz być online – dzięki technologii, która jest zarówno prosta, jak i niezawodna. Obejmuje ona integrację ze smartfonami, porty ładowania w całej kabinie i wiele więcej.

Twoja bezstresowa strefa.

Dzięki szerokiej gamie aktywnych systemów wspomagania i zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, dostępnym w standardzie, nowa Kia Picanto nieustannie kontroluje jazdę i zapewnia bezpieczeństwo Tobie i innym osobom w pobliżu.

Znajdź swoją idealną wersję Picanto.

Nowa Kia Picanto jest dostępna z silnikiem benzynowym o pojemności 1,0 lub 1,2 litra do wyboru. Jednostka napędowa o pojemności 1,0 litra to idealny wybór, jeśli cenisz przede wszystkim niskie zużycie paliwa, natomiast silnik o pojemności 1,2 litra jest lepszym wyborem, jeżeli potrzebujesz większej mocy, szczególnie podczas jazdy z dużą prędkością lub pod górę. Obie opcje są dopracowane zarówno pod kątem wydajności, jak i niskiej emisji CO2.

NOWA KIA Picanto – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu