KIA XCeed PHEV

Cena od 140 400 zł

Crossover z napędem hybrydowym plug-in

KIA XCeed Plug-in Hybrid

Czysta energia

Pierwsza stworzona w Europie przez Kia hybrydowa jednostka napędowa typu plug-in jest wyposażona w akumulator o pojemności 8,9 kWh, silnik elektryczny oraz silnik 1,6 l GDI z 6-stopniową dwusprzęgłową przekładnią. Rezultat jest niesamowity: 141 KM i imponujące przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 11 sekund. Większość codziennych tras spokojnie odbędziesz na samym silniku elektrycznym.

Odkryj zalety nowoczesnej hybrydy

Technologia hamowania regeneracyjnego umożliwia odzyskiwanie energii kinetycznej i doładowywanie akumulatora podczas zjeżdżania ze wniesień i hamowania. Co więcej, XCeed sam podpowiada, kiedy najlepiej zdjąć nogę z gazu, by jazda była jak najbardziej efektywna. W trybie jazdy elektrycznej uruchamiany jest tzw. sztuczny dźwięk silnika, który ostrzega pieszych o nadjeżdżającym samochodzie.

Wybierz najlepszy tryb dla siebie

Dzięki przyciskowi EV/HEV możesz zdecydować, czy chcesz jechać korzystając wyłącznie z silnika elektrycznego, czy w trybie hybrydowym, w którym pojazd korzysta jednocześnie z akumulatora i silnika spalinowego. Lubisz dynamiczną jazdę? Wybierz tryb Sport.

 

Ładowanie? To proste!

Akumulator można wygodnie ładować za pomocą zwykłego gniazdka elektrycznego lub korzystając z publicznej stacji szybkiego ładowania. Uzupełnisz tam poziom energii (nawet do 100%) już w ok. 2 h 15 min. Status ładowania pokazują 3 diody LED umieszczone na środku deski rozdzielczej, które widać także z zewnątrz samochodu. Nie trzeba nawet wsiadać do środka, aby wiedzieć, ile czasu jeszcze pozostało.

KIA XCeed – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu