KIA STONIC

Cena od 62 990 zł

Wrażeń nigdy dość.

KIA STONIC

Kia Stonic to samochód zaprojektowany dla tych, którzy czerpią z życia garściami i chętnie podejmują wyzwania. Ten dynamiczny, kompaktowy crossover powstał z myślą o osobach ciekawych świata. Odznacza się muskularnym nadwoziem, sportową stylistyką, znakomitymi własnościami jezdnymi i dobrymi osiągami.

Kia Stonic wyróżnia się na drodze i przyciąga uwagę. Wystarczy spojrzeć na jego charakterystyczny grill chłodnicy, pionowe obudowy świateł przeciwmgielnych i efektowne lampy przednie z diodowymi światłami do jazdy dziennej. Oferowany jest w wielu wersjach kolorystycznych nadwozia, jedno i dwukolorowych. To propozycja dla urodzonych indywidualistów.

Mocno pochylona szyba tylna ze spojlerem oraz silnie zaakcentowane nadkola podkreślają dynamiczny charakter pojazdu. Atrakcyjne diodowe lampy tylne przyciągają uwagę nowoczesnym wyglądem. Wrażenie wywołuje także srebrna nakładka zderzaka, demonstrując sportowe zacięcie samochodu, który nie przemknie niezauważony.

Kia Stonic to samochód na wskroś nowoczesny. Dopracowane wnętrze cieszy oko, pieści zmysły i zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Dzięki wygodnej, spłaszczonej u dołu kierownicy i ergonomicznie rozplanowanych przyciskach jego prowadzenie to czysta przyjemność.

KIA STONIC – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu