KIA SORENTO

Cena od 204 900 zł

Otwórz się na nowe perspektywy

KIA SORENTO

Nie warto naśladować innych tylko wyznaczać własne standardy. Tak jak najnowsza Kia Sorento. Dostojne, eleganckie nadwozie prezentuje się wyśmienicie. Wystarczy spojrzeć na starannie ukształtowane powierzchnie, klamki drzwi w kolorze nadwozia z matowym chromowym wykończeniem i inne dopracowane detale stylistyczne. Nowa hybrydowa Kia Sorento stanowi doskonałe połączenie znakomitej prezencji, komfortu i zmniejszonej emisji spalin.

Niezależnie od wybranej wersji napędu, zwarte i dynamiczne nadwozie nowej Kia Sorento stawia Cię na pozycji lidera. Sorento z silnikiem wysokoprężnym o pojemności skokowej 2,2 litra posiada charakterystyczny, czarny grill z chromowanym obramowaniem o wysokim połysku. Do tego potrójne lampy LED, subtelna nakładka zderzaka przedniego i 20-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego. Czy można oczekiwać więcej?

Bez względu na to gdzie jesteś i dokąd zmierzasz, w przestronnej, eleganckiej Kia Sorento możesz zawsze skorzystać z najnowszych technologii i funkcji multimedialnych. Aby docenić komfort subtelnie oświetlonego wnętrza i poczuć odprężenie, wystarczy zająć miejsce w wygodnych fotelach. Fotele mogą być obszyte czarną lub czarnoszarą tapicerką skórzaną albo tapicerką skórzaną Black Quilting Nappa, połączoną z czarną podsufitką. Oryginalna deska rozdzielcza z satynowymi chromowanymi elementami ozdobnymi doskonale komponuje się z czarnymi akcentami stylistycznymi o wysokim połysku. Po zajęciu miejsca uwagę zwraca 10,25-calowy ekran systemu nawigacji z nowatorskim rozwiązaniem UVO Connect marki Kia oraz cyfrowy, 12,3-calowy wyświetlacz zestawu wskaźników typu Supervision. Podróż uprzyjemni najwyższej klasy system nagłośnienia Bose® z 12 głośnikami i nowoczesny sposób wyboru zmiany trybów jazdy. Takim samochodem aż chce się ruszać w drogę. Żyj własnym rytmem. Bezkompromisowo.

KIA SORENTO – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu