KIA PROCEED

Cena od 99 990 zł

Nigdy nie będziesz mieć dość!

KIA PRO CEED

Niektóre samochody wywołują prawdziwe emocje i żywsze bicie serca.
Dzięki wyjątkowej stylistyce i sportowemu duchowi przyciągają pełne zainteresowania spojrzenia. Do jazdy zachęcają nieprzeciętnymi osiągami, przestronnością i funkcjonalnością. Taka właśnie jest nowa Kia ProCeed, dostępna w wersji GT oraz GT Line.

Innowacyjne nadwozie nowej Kia ProCeed to efekt połączenia eleganckiej linii coupé z praktycznością kombi. Opływowa, dopracowana sylwetka wyróżnia się silnie opadającą linią dachu oraz wydatnymi przetłoczeniami bocznymi. Wraz z 18-calowymi obręczami kół ze stopu lekkiego demonstruje sportowy charakter modelu ProCeed.

Nowoczesne nadwozie Kia ProCeed pozostawia niezapomniane wrażenie. To zasługa dynamicznego tyłu z charakterystycznymi lampami LED oraz dwóch końcówek układu wydechowego.

Oryginalność i niezwykłość nowej Kia ProCeed przejawia się w każdym detalu. Elektryzujące, czerwone linie sportowych nakładek na progi i aerodynamicznego zderzaka przedniego komponują się idealnie z akcentami grilla chłodnicy wersji GT. Lampy przednie i światła do jazdy dziennej LED w kształcie kostek lodu budzą zainteresowanie. Podobnie jak oryginalne obręcze kół ze stopu lekkiego.

KIA PRO CEED – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu