KIA Nowe Niro Hybrid

Cena od 97 990 zł

Crossover inspirowany naturą.

KIA Nowe Niro Hybrid

Hybrydową Kia Niro (HEV) zaprojektowano dla tych, którzy chcą dbać o naturę, a jednocześnie cieszyć się prowadzeniem dynamicznego i atrakcyjnego pojazdu. Połączenie silnika benzynowego z silnikiem elektrycznym zapewnia zarówno przyjemność jazdy, jak i ograniczoną emisję spalin. Co więcej, przy tych zaletach pojazd prezentuje się naprawdę dobrze. Wystarczy spojrzeć na detale stylistyczne, podwójne światła diodowe do jazdy dziennej znakomicie komponujące się z grillem czy eleganckie tylne lampy LED. Dynamiczny wygląd podkreślają nowe obręcze kół ze stopu lekkiego.

Kia Niro HEV może korzystać z silnika elektrycznego, spalinowego lub obu jednocześnie. Przy każdej nadarzającej się okazji ładuje akumulator wysokiego napięcia. W przeciwieństwie do konwencjonalnych napędów hybrydowych, zastosowany system równoległy minimalizuje straty energii. Dzieje się tak, ponieważ przekładnia przenosi napęd na koła zarówno z silnika spalinowego, jak i elektrycznego. Średnia emisja CO2 wynosi zaledwie 99,8 g/km*.

Starannie zaprojektowane wnętrze wykończono wysokiej jakości materiałami i wyposażono w nowoczesne rozwiązania. Imponująca deska rozdzielcza doskonale integruje nowy zestaw wskaźników oraz wysokiej rozdzielczości ekran systemu nawigacji i multimediów o przekątnej 10,25 cala. Dzięki nim wszystkie istotne informacje znajdują się w zasięgu wzroku. Inne ułatwienie to łopatki przy kierownicy, które umożliwiają wygodną i szybką zmianę biegów. Z kolei ergonomiczne fotele ze skórzaną tapicerką i funkcją zapamiętywania ustawień fotela kierowcy umożliwiają zajęcie komfortowej pozycji.

* Według normy pomiarowej WLTP.

KIA Nowe Niro Hybrid – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu