KIA EV9

Cena od 323 900 zł

Pierwsze auto nowej generacji

KIA EV9

Inspirujący styl.

EV9 to nowoczesny, sportowy SUV. W najdrobniejszych detalach zaprojektowany tak, by osiągnąć niepowtarzalny, futurystyczny styl.

System inteligentnego oświetlenia przedniego.

Podczas podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Dzięki nowej technologii inteligentnych świateł drogowych Twoja Kia zapewnia dobrą widoczność w nocy, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających z przeciwka.

Systemy wspomagania jazdy.

Prawdziwy spokój ducha pojawia się, gdy wiesz, że ty i twoi pasażerowie są bezpieczni. Kiedy ryzyko jest zminimalizowane. Nowa Kia EV9 korzysta z zaawansowanych, intuicyjnych systemów, czyniąc kolejny krok w kierunku autonomicznej jazdy i poprawy bezpieczeństwa.

Technologia przyszłości, już dziś.

Kia EV9 to wytrzymały SUV do jazdy w terenie, jak i przestronny samochód elektryczny do codziennego użytkowania w mieście. Zainspirowany naturą i nowoczesnością, przyciąga uwagę dzięki odważnej geometrii i futurystycznym liniom. Charakterystyczne elementy designu EV9 dodają unikatowego charakteru i pewności siebie. Zarówno na drodze, jak i poza nią.

Ekologiczne materiały.

Realizując strategię zrównoważonej mobilności podejmujemy duże i małe kroki, aby kształotwać lepszą przyszłość. Do produkcji Kia EV9 użyto 10-ciu ekologicznych materiałów z recyklingu oraz roślinnego pochodzenia, redukujących negatywny wpływ na środowisko, a jednocześnie zapewniających komfort i styl eleganckiemu wnętrzu.

Szybkie ładowanie.

Wysokonapięciowa bateria o dużej pojemności oraz ultraszybkie ładowanie ładowarką o odpowiedniej mocy, pozwala uzyskać zasięg do 249 km w zaledwie 15 minut2. Maksymalny zasięg do 563 km1 daje możliwość swobodnego podróżowania.

KIA EV9 – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu