KIA CEED KOMBI

Cena od 71 990 zł

Więcej miejsca, więcej życia !

KIA CEED KOMBI

Potrzebujesz więcej przestrzeni? Poznaj Kia Ceed w wersji kombi. Wystarczy spojrzeć na eleganckie, opływowe nadwozie z nieznacznie opadającą linią dachu i chromowanymi obramowaniami okien. Stylowe relingi jeszcze bardziej podkreślają prezencję. Największe zalety wersji kombi to jednak wyjątkowa przestronność i funkcjonalność.

Kia Ceed kombi łączy sportowy, niezawodny charakter z przestronnością i dynamiką. Eleganckie nadwozie kombi w przedniej części nie różni się od wersji hatchback. Jest natomiast wyraźnie dłuższe. Relingi dachowe zwiększają funkcjonalność i dają jeszcze większe możliwości. Można ruszać przed siebie!

Kia Ceed została zaprojektowana z myślą o komforcie kierowcy. Harmonijna, elegancka deska rozdzielcza to podstawa przyjaznego, ergonomicznego wnętrza. Miękkie w dotyku powierzchnie, szlachetne materiały i dopracowane detale podkreślają jego wysoką jakość. Co więcej, wyjątkowy styl spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak: cyfrowe zegary, intuicyjny w obsłudze system nawigacji z 10,25-calowym ekranem dotykowym czy automatyczna klimatyzacja. To samochód wprost idealny do rodzinnych podróży.

KIA CEED KOMBI – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu