KIA CEED GT

Cena od 111 990 zł

Energetyzujące doznania, emocje, uśmiech i zadowolenie.

KIA CEED GT

Wersja GT Line wyróżnia się agresywniejszym grillem chłodnicy i zmodyfikowanymi światłami przeciwmgielnymi w zderzaku przednim. Rasowy wygląd podkreślają nakładki na progach ze srebrnymi akcentami oraz 18-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego, z wycięciami w kształcie diamentów.

Wnętrze wersji GT Line charakteryzuje się wieloma sportowymi akcentami, jak spłaszczona u dołu kierownica i elegancka tapicerka. Czarne skórzano-zamszowe siedzenia wykończono szarym obszyciem oraz logo GT Line na oparciach. Sportową stylistykę podkreśla również czarna podsufitka.

PEŁNA WIGORU

Czym przyciąga pełne ciekawości spojrzenia? Choćby charakterystycznym logo GT na czarnym, błyszczącym grillu chłodnicy. Do tego czerwone wstawki podkreślające sportowy styl, 18-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego oraz dwie końcówki układu wydechowego.

W modelu Kia Ceed GT czerwień to wyznacznik sportowego charakteru. Elementy w tym kolorze znajdziemy w wielu miejscach. Od kontrastowych szwów na skórzano-zamszowej tapicerce, po logo GT na oparciach i spłaszczonej u dołu kierownicy.

Turbodoładowana jednostka benzynowa 1.6 T-GDi z bezpośrednim wtryskiem paliwa rozwija moc maksymalną 204 KM. Może współpracować z przekładnią mechaniczną lub 7-biegową, dwusprzęgłową przekładnią automatyczną (DCT), która gwarantuje szybką i płynną zmianę przełożeń. Wpływa także na obniżenie zużycia paliwa. Dlatego przekładnia DCT to świetne rozwiązanie nie tylko pod względem przyjemności prowadzenia, ale również ekonomiki jazdy.

KIA CEED GT – galeria zdjęć

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

  Imię i nazwisko / Nazwa firmy
  Numer telefonu / Adres email
  Preferowana data
  Preferowana godzina

  Jazda próbna w:

  Twoje uwagi:

  Menu